Вартість монет, ціна монет

30.08.2015

Вартість монет, ціна на монети Росії і СРСР.

Вартість монет, ціна монет

Як і будь-який інший товар, навіть специфічний, монети мають свою ринкову ціну. Одна і та ж монета може бути куплена в магазині, на аукціоні або на ринку і ціни на монети будуть різні.

Безумовно, на вартість монети впливають багато факторів (монетний двір, рік випуску, номінал, стан і т. д.). Однак основний критерій вартості це рідкість конкретної монети.

Уточнити актуальну вартість окремої монети можна на різних інтернет аукціонах. Саме так я роблю перш ніж зробити обмін або покупку.

Вартість монет, ціна монет
Варто звернути увагу, що ринкові ціни можуть відрізнятися від цін на одну і ту монету в різних містах росії. Наприклад, якщо Ви живете в Москві, то монети Московського монетного двору ви легко достаните за номіналом у своїх гаманцях. А ось монету Санкт-Петербурзького отримати на здачу буде великою удачею, і, найімовірніше, її доведеться виміняти або купити. Ні у зазначених таблицях, ні в яких інших Ви не отримаєте актуальної ринкової ціни для Вашого міста. Користуйтеся інтернет аукціонами та інформацією магазинів.

Для багатьох є незаперечним орієнтиром ціни з «товкучки» біля відомого нумізматичного магазину «НУМІЗМАТ», на таганської площі р. в Москві. Там завжди можна придбати монети за вказані суми. Але не варто їх брати за 100% віру. Ціни багато в чому завищені, на аукціонах завжди можна знайти більш вигідний варіант. Монет стало більше, тепер ціни представлені на 2 аркушах. Увага, Актуальність — Березень — Квітень — Травень 2015.

АРХІВ ЦІН (прайс таганки та ін)

Короткий опис статті: ціна монет На вартість монети впливають багато факторів: монетний двір, рік випуску, номінал, стан. Ціни на монети з прайсом таганки. вартість монет, ціни на монети

Джерело: Вартість монет, ціна монет

Також ви можете прочитати