Таблиця випуску розмінних монет України., 9 Травня 2011, Монети

12.07.2015

Таблиця випуску розмінних монет України., 9 Травня 2011, Монети
0Таблиця випуску розмінних монет України., 9 Травня 2011, Монети
Спам

16 hacker777 (25.02.2012 01:49)

Привіт!

Я в цій темі новачок, тому за питання не судіть суворо.

якось зацікавився темою нумезматики, зайшов на аукро.юа і побачив, що продають багато людей сучасні українські гривні: купюри і монети за цінами вище номінальних за рахунок їх рідкості, шлюбу, року випуску, красивого номери та інше

Живу на Україні, тому цікавить саме це питання. Після побаченого, подивився купюри і монети в своєму гаманці і побачив багато цікавих серед них. Були рекдие року выусков, наприклад: 25 коп 1992 року кілька і т. д. Вони виявляється коштують в десятки разів дорожче!

Але, дивлюся на аукро, багато людей продають їх за ціною набагато вище номінальної, але якось ставок замало і цей факт насторожує. Чи справді можна знайти продавця на такий товар?

Власне питання до професіоналів: варто чи з комерційною метою постійно переглядати свої гроші на факт виявлення цінних экземляров, припустимо за рік так може насобираться не одна сотня, як купюр так і монет? Продавати по одній інтересу не изьявляю, хотілося б в одні руки колекцію.

На скільки це реально? Чи не варто займатися?

P. S. Звичайно ж, на великі суми від продажу не розраховую, але продати в 2-3 рази дорожче колекцію, яку можна було витратити за їх номінальною ціною було б успіхом.

Дякую за будь-які познательные поради.

Короткий опис статті: українська гривня

Джерело: Таблиця випуску розмінних монет України. — 9 Травня 2011 — Монети та банкноти України

Також ви можете прочитати