Радянські ювілейні рублі. Тираж, ціна, каталог монет, рубль срср.

10.07.2015

Радянські ювілейні рублі. Тираж, ціна, каталог монет — рубль срср. |
Блог скарбів

Радянські ювілейні рублі. Тираж, ціна, каталог монет — рубль срср.

ювілейні рублі срср

Продовжуємо тему колекціонування і сьогодні стаття на тему — радянські ювілейні рублі. Мене дуже часто запитують — скільки коштує рубль срср? Що тут можна відповісти, ювілейних рублів багато і всі вони різні, тому, якщо вам потрібно дізнатися вартість рубля срср, необхідно знати його тираж, рік випуску і звичайно ж, стан. Однак, відразу хочу обмовитися, що великих грошей ви отримати не зможете, але так чи інакше, давайте розглянемо всі види ювілейних рублів СРСР, коли їх випускали, в якій кількості і скільки, власне, вони стоять на сьогоднішній день.

Ювілейний рубль срср — 20 років перемоги над фашистською німеччиною.

Перший ювілейний рубль СРСР був випущений у 1965 році, якраз на честь святкування 20 років перемоги у великій вітчизняній війні. Звичайний, рядовий рубль з мідно-нікелевого сплаву, викарбуваний в кількості аж 60 мільйонів штук. Варто зауважити, що певна частина тиражу чеканилася в якості ПРУФ, тобто монети чеканили полірованим штемпелем. Ювілейних рублів 1965 року в змозі пруф було випущено 11,5 тисяч штук. Вартість рубля звичайного на даний момент становить не більше 40 рублів, і то такої ціни ви зможете отримати за рубль в стані не нижче xf. Ціна на ювілейні рублі в честь 20-річчя перемоги в якості ПРУФ на аукціонах досягає 3000 рублів. Звичайно, в пруфе рубль можна тільки купити, знайти де — або просто нереально. Проджолжаем розбирати ювілейні рублі срср, і на черзі у нас 1967 рік.

Ювілейний рубль 1967 року — 50 років Радянської влади(50 років жовтня)

Наступний випуск ювілейний радянських рублів відбувся в 1967 році, до 50-річчя жовтневої революції, яка, як ви знаєте з шкільної історії, що сталася в 1917 році. Тираж також немаленький, 52 мільйона штук. В якості пруф — 210 тисяч примірників. Звичайний рубль 1967 року (50-річчя жовтня) коштує максимум 30 рублів, а то якщо якість відмінна. Рубль в пруфе варто також, як і перший, близько 3-4 тисяч рублів. На рублі зображений дідусь Ленін з піднятою рукою, дивиться вдалину — вказує нам шлях у безхмарне майбутнє. Варто зауважити, що крім рубля 1967 року були випущені також монети 10, 15, 20 копійок і полтинник. При пошуку монет металошукачем мені частенько трапляються саме ці ювілейні монети до 50-річчя жовтня. За ціною можна сказати, що найменший тираж був у 10 копійок, а продати її ви зможете за 50-80 рублів, зрозуміло як не нижче xf. Якщо ви колекціонуєте монети срср, то знайти усі примірники ювілейних монет 1967 року не складе праці, повний комплект можна придбати відразу або по окремості. Так чи інакше, монетки 1967 року дуже красиві і незвичайні, так що приємно мати у своїй колекції.

Ювілейний рубль з Леніним 1970 року — 100 років з дня народження Леніна.

Про це рублів ви швидше за все чули, бо такі рублі є практично у всіх. Ну а раз їх багато — тираж 100 мільйонів штук, то і вартість їх практично ніяка. Ціна рубля ленін 1970 року всього 10-20 рублів. А ось ювілейні рублі з леніним в якості пруф дуже цінуються колекціонерами і вони готові платити за них ні багато ні мало 25000 рублів. Сума цілком пристойна, однак ціна висока тому, що вони рідкісні і дістати їх хоче кожен. Тираж пруфов — 111000 штук. Так що якщо ви зважилися забити в пошуковому рядку фразу «скільки коштує рубль з леніним «, то я вам відповім — а коштує він рівно в десять разів більше свого номіналу. Нічого не варто взагалі. Хоча ще є примірники у якості пруф і unc, от за них можна отримати пристойні грошики. А якщо ви колекціонер, то мати в своїй колекції рубль Леніна пруф обов’язково варто, він дуже велично виглядає і такий екземпляр не соромно показати друзям.

Ювілейний радянський рубль 1975 року — 30 років перемоги у Великій Вітчизняній Війні

У 1975 році випустили партію ювілейних рублів до 30-річчя перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Тираж монет цієї серії також був великим, 15 мільйонів, так що вони також поширені повсюдно. Вартість ювілейних рублів до 30 — річчя перемоги ВВВ становить від сили 20 рублів. Ціна на монети як UNC(монета, не була в обігу) вже вище, близько 300 рублів. Кількість ПРУФ монет — 1 мільйон, їх вартість — близько 3000 рублів.

Невелика вставка для колекціонерів сучасних десяток — ювілейні монети 10 рублів ціна. Весь список десяток і ціни є там.

1 рубль до святкування 20 років першого польоту людини в космос, 1961 -1981.

Короткий опис статті: радянські монети вартість Продовжуємо тему колекціонування і сьогодні стаття на тему — радянські ювілейні рублі. Мене дуже часто запитують — скільки коштує рубль срср? Що тут можна

Джерело:
Радянські ювілейні рублі. Тираж, ціна, каталог монет — рубль срср. |
Блог скарбів

Також ви можете прочитати