Радянські гроші і їх вартість. . 20 СТОЛІТТЯ

24.07.2015

Радянські гроші. Скільки коштують гроші часів СРСР сьогодні?

Не обов’язково бути професійним нумезматом або бонистом, щоб мати невелику колекцію паперових грошей або монет, що вийшли з обігу.

По крайней мере, до сих пір у багатьох людей збереглися радянські гроші або монети. Викидати у 90-ті роки гроші було шкода. От у багатьох і вони лежать мертвим вантажем.

Є окрема категорія людей, які думають, що незабаром ціна на паперові гроші і монети часів СРСР зросте і з’явиться прекрасна можливість хоч трохи так заробити, але навряд чи це вийде. Радянські гроші лежать у мене. Правда, зберіг я їх тільки заради того, щоб просто були. Колекціонером себе я точно назвати не можу, та й не чекаю особливого підвищення цін на ці гроші, до того ж колекція маленька, всього лише за пару купюр різного достоїнства. Продати за більшу суму всю цю колекцію не вдасться, навіть через кілька десятків років. Але про вартість радянських грошей ми ще поговоримо далі. До речі, якщо у вас залишилися від батьків або більш старшого покоління різні медалі, значки, то прочитайте ось цю статтю .

У багатьох людей збереглися до сьогоднішнього дня ювілейні монети часів СРСР номіналом 1 рубль. Пам’ятаю, ходили досить таки давно чутки про те, що ювілейну монету із зображенням Леніна можна було продати за кілька тисяч рублів. Як втім і зараз існую чутки про те, що деякі сучасні монети коштують близько 100 тисяч рублів, а то і більше. Чи Так це насправді я не знаю, я не фахівець у цьому питанні, але я десь читав, що це всього лише вірусна реклама якогось там банку. То є сенс в тому, що спочатку ці монети нібито купував лише якийсь один банк, відповідно за рахунок чуток про купівлю монет банк ненав’язливо рекламувався. Хоча на багатьох сайтах читав, що це правда. Але не знаю чи можна довіряти сайтів, які копіюють різні новини один в одного.

Вартість радянських грошей.

З радянськими монетами тих же років справи йдуть трохи краще. Існують монети, вартість яких доходить до 5-10 тис. руб. Наприклад, 20 копійок 1991 року коштує близько 12 тис. руб.

Короткий опис статті: радянські монети вартість Радянські гроші. Скільки коштують радянські паперові гроші і монети зараз. радянські гроші, монети, ювілейні, вартість, ціна

Джерело: Радянські гроші і їх вартість. | 20 СТОЛІТТЯ

Також ви можете прочитати