Прогноз курсу долара

08.08.2015

Прогноз курсу долара

Прогноз курсу долара на найближче майбутнє

Увага: прогнози курсу долара від яких би то ні було експертів далеко не завжди збуваються навіть приблизно

Прогнози курсу долара на 2015-2016 рік
Курс долара знизився ще більш ніж на гривню

На закритті міжбанківського валютного ринку в середу, 29 квітня 2015 року, курс долара склав 20,70-21,10 гривні.

Прогноз курсу долара на 2015 рік: Finance.ua

29.04.2015

Учасники валютного ринку очікують, що курс долара буде «тиснути» до 20 гривням

На відкритті міжбанківського валютного ринку в четвер, 23 квітня 2015 року, курс долара склав 22,50-22,80 гривень.

Встановлені межі курсу долара від НБУ непорушні. Чи буде сьогодні зміцнення, покаже лише наявність валюти на ринку і кількість порізаних заявок. Прогнози, що безготівковий курс будуть тиснути до 20 гривень за долар залишаються в силі , — пише Finance.ua .

Прогноз курсу долара на 2015 рік: Finance.ua

23.04.2015

Курс долара на валютному міжбанку продовжив котитися вниз

16 квітня курс долара на валютному міжбанку продовжив котитися вниз, і втратив до обіду близько 50 копійок — опустився на продажу до 21,20 грн/дол.

Хоча з ранку ніщо не віщувало такого сценарію. Відкривалися безготівкові торги на рівні вчорашнього закриття: курсами купівлі на 21,35 грн/дол і продажу — 21,65 грн/дол. І в той час, коли валютні дилери ворожили, в яку сторону почне рухатися котирування (вчора багато допускали невелике подорожчання долара), на міжбанку різко зросла пропозиція долара. Продажу валюти помітно збільшилися (головний продавець валюти Приватбанк ), і її на торгах зараз навіть більше, ніж треба було б. Оскільки покупців, тобто імпортерів, більше не стало — Національний банк не випустив на ринок більше заявок. По мірі збільшення пропозиції, знижувався курс, і до обіду на купівлю долара вже ставили 21,0 грн/дол, а на продаж 21,20-21,30 грн/дол. — розповів радник голови правління Євробанку Василь Невмержицький .

Розгойдувався міжбанк сьогодні недовго: перші угоди стали фіксуватися в торговельній системі Val Kli ще до 11 годин. А на повну котушку валютники розторгувалися з 12 годин — після появи Національного банку на торгах. Коли імпортери побачили курсові орієнтири, то більше вже не вичікували: до 14:00 на міжбанку було укладено понад сто доларових операцій на загальну суму в 65 млн доларів.

НБУ сьогодні здивував — несподівано переглянув свій курсовий коридор, якому прогнозували фіксацію до кінця квітня. Регулятор опустив курс продажу долара з 23,50 грн/дол до 23,0 грн/дол, а курс покупки — з 21,50 грн/дол до 21,0 грн/дол. Так що ринок почав звикати до нового коридору — 21,0-23,0 грн/дол.

Таким чином, регулятор ще сильніше стимулювала зміцнення гривні. І фінансисти тут же перестали говорити про можливе подорожчання долара. Я поки не бачу підстав для нього — пропозиція валюти перевищує попит. Продавці очікують виходу НБУ для покупки. Взагалі у такі дні було б доцільно дозволяти банкам збільшувати покупку для продажу валюти у своїх обмінних пунктах. Це дозволило б курсів готівкового та безготівкового ринків зрівнятися. — зауважив перший заступник голови правління Приватбанку Володимир Яценко .

Фінансисти вважають, що НБУ чітко налаштувався на поповнення золотовалютних резервів, тому навряд чи сьогодні випустить на міжбанк більшу кількість покупців — продовжить затримувати заявки і накопичувати відкладений попит. На цей рахунок навіть з’явилася оперативна версія: що, можливо, він почав збирати долари для великої виплати за єврооблігаціями, яка належить 25 квітня Укрексімбанку. який ніяк не може домовитися з власниками своїх єврооблігацій на $750 млн.) про реструктуризацію. Щоб не допустити дефолту, і гучного скандалу, який він може спровокувати.

Тому очікується, що до вечора долар подешевшає ще на 20-30 копійок, і зміцнитися на новій планці НБУ. Швидше за все, Національний банк сьогодні буде багато викуповувати, тому курс продажу до вечора може відкотитися до 21,0 грн/дол., а купівлю будуть ставити ще нижче — 20,80 грн/дол. — спрогнозував Невмержицький .

На ситуацію на міжбанку відреагував і готівковий ринок, де вартість долара просіла більш ніж на гривню. Якщо вчора на чорному ринку середній курс його продажу був 24,70 грн/дол., то сьогодні вже 23,60 грн/дол. А ціна викупу просіла з 24,50 до 23,30

На 30-50 копійок зменшилася вартість долара та в банківських обмінниках. На продаж там сьогодні ставлять курс у межах 23-25,70 грн/дол, а на викуп у людей — 21,0-24,0 грн/дол. Але це не межа, фінансисти запевняють, що ціни на продаж готівкової валюти продовжать падати. Короткостроковий прогноз — зміцнення готівкової гривні до 22,5-23,5 грн/дол. — сказав перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський .

Він також повідомив, що Приватбанк відновлює для людей покупку валюти через свою систему інтернет-банкінгу. Тобто з гривневої карти буде дозволятися переклад на валютну — буде відбуватися конвертація в долар, сьогодні по 24,0 грн/дол.

Раніше можна було купувати валюту тільки на інтернет-картки для оплати інтернет — покупок. А зараз поновлюється купівля валюти в Приват24 всі карти. Взагалі це базова послуга, просто її відключали, коли на валютному ринку був ажіотажний попит. — пояснив ситуацію Гороховський .

до Речі, експерти не виключають, що в умовах надлишку долара, і низького курсу викупу НБУ. подібну послугу запустять або відновлять і інші фінансової установи. Адже будь-якому банку вигідніше продавати долар людині (в касі або безготівково через картку) по 22-24 грн/дол, ніж в Національному банку 21,0 грн/дол.

Прогноз курсу долара на 2015-2020 роки: Вести

16.04.2015

Прогноз курсу від МВФ

Нова програма Міжнародного валютного фонду для України ґрунтується на прогнозі курсу гривні на рівні 22 грн/дол до кінця 2015 року і середньорічному показнику на рівні 21,7 грн/дол. Про це йдеться в звіті, розміщеному на сайті фонду.

Згідно з документом, курс гривні на кінець 2016 року прогнозується на рівні 22,7 грн/дол при середньорічному показнику 22,5 грн/дол, на 2017 рік – 23,4 і 23,1 грн/дол відповідно, на 2018 рік – 23,5 і 23,5 грн/дол, на 2019 рік – 23,6 23,6 грн/дол, на 2020 рік – 23,8 і 23,7 грн/дол.

Як повідомлялося, 11 березня, як і очікували в українському уряді, Міжнародний валютний фонд схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування ( Extended Fund Facility ) загальним обсягом 17,5 млрд дол терміном на 4 роки. Перший транш, який буде наданий Україні, становить 5 млрд дол., з яких 2,7 млрд дол буде спрямовано на підтримку бюджету країни.

Прогноз курсу долара на 2015-2020 роки: Телеграф

13.03.2015

35?

У разі подальшого загострення протистояння на сході країни і бездіяльності Національного банку. гривня на майбутньому тижні може продовжити девальвувати.

Як пишуть Вести. якщо в понеділок, 23 лютого, НБУ оперативно втручається в роботу міжбанку, експерти допускають відкат курсу — як мінімум до 29 грн/дол, а то і до 28 грн/дол. Але якщо регулятор продовжить стояти осторонь і не втручатися в ситуацію, то гривня і далі буде девальвувати. В цьому випадку прогнози на майбутній тиждень дають самі різні: від 31-32 грн/дол до 35 грн/дол .

Прогноз курсу від 18 до 25 за даними: Вести

22.02.2015

Від 18 до 25

У НБУ і експертів дещо різний погляд на валютні перспективи в Україні. Так, глава Національний банк а Валерія Гонтарєва заявила, що курс 25 грн/дол навіть не розглядається. Більш того, з МВФ ми не розраховуємо і не розраховували цей сценарій. – зазначила вона.

Президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко. у свою чергу, вважає, що на перших порах курс (вже єдиний) цілком може підскочити і до 20, і до 25 грн.

Якщо НБУ буде встановлювати офіційний курс за ринковими операціями, то швидше за все курс зросте до 20 грн, навіть може до 25 грн, але при цьому не буде чорного ринку, і можна буде купити валюту в банківських обмінниках. – вважає Охріменко. Чекати миттєвих змін при цьому, за його словами, не варто. Для цього потрібно час, у кращому випадку, це все відбудеться через два-три тижні. – зазначає фахівець.

Однак, за словами Охріменка. слідом за таким збільшенням, швидше за все, послідує ревальвація, можливо навіть до 18 грн. Все буде залежати від того, наскільки активно населення буде міняти валюту вже за новим курсом. У цій ситуації населенню потрібно бути дуже обережними й не поспішати скуповувати валюту, яка з’явиться в банківських обмінниках, а то можна купити дуже і дуже дорого. – резюмував Охріменко .

Прогноз курсу від 18 до 25 за даними:

05.02.2015

Долар в Україні може дорожчати

Курс продажу безготівкового долара за підсумками минулого тижня виріс на 13,91% до 21,70 грн, готівкового – зберігся на 16,529 грн. Причинами зростання долара на міжбанку стала активізація військових дій на Донбасі, девальвація євро і валют країн-економічних партнерів України, а також затягування переговорів з МВФ. – повідомляють аналітики FOREX Club в Україні .

За їх підрахунками, від’ємна різниця між готівковим і безготівковим курсом продажу долара продовжує збільшуватись і становить вже 5,17 грн. Це говорить про те, що комерційні банки та НБУ стримують зростання офіційного курсу продажу готівкового долара, причому потенціал зростання посилюється. – пояснюють експерти.

Рішення за кредитом МВФ. швидше за все, з’явиться лише до кінця січня, тому поточний тиждень може виявитися непростим для гривні, попереджають фахівці.

За прогнозами аналітиків, курс продажу безготівкового долара в окремі дні може досягати 23 грн. У теж час, середній курс продажу готівкового долара залишатиметься у межах 16,5-16,6 грн. Проте зараз більшість учасників ринку орієнтуються на курс міжбанківського ринку. – попереджають експерти.

Курс продажу безготівкового євро в Україні за тиждень виріс на 11,55% до 25,1 грн, середній курс продажу готівкового – знизився на 1,71% до 19,20 грн. За прогнозами, на поточному тижні середній курс продажу готівкового євро в Україні при стабільному курсі долара США знизиться до 15,91–16,05 грн, безготівкового – до 24,53–24,74 грн.

Нагадаємо, сьогодні ринковий курс долара з урахуванням комісій банків на міжбанківському валютному ринку України до закриття торгів склав 21-22 грн за долар, що є новим рекордом падіння гривні. Курс долара, встановлений НБУ. побив рекорд ще в п’ятницю – 15,87 грн. Сьогодні офіційний курс американської валюти склав 15,80 грн/дол. Як відомо, на міжбанківському ринку панує многокурсие. Банки встановлюють білі курси, які відповідають вимогам НБУ. у той же час накручуючи різницю у відповідності з ринковими показниками за рахунок різних комісій. За словами президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменко. на сірому міжбанку завжди є валюта: Для бізнесу, зараз основний обіг безготівкової валюти це сірий міжбанк, там завжди є валюта .

Прогноз курсу на 2015 рік для долара за даними:

19.01.2015

Діапазон коливання безготівкового долара буде істотним

Керівник інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Микола Івченко зробив наступний прогноз щодо курсу долара. Повноцінне початок ділового сезону після новорічних свят з великою ймовірністю збільшить діапазон коливання курсу долара на міжбанку, відзначають експерти. Курс готівкового долара в січні, за прогнозами аналітиків FIBO Україна. може знаходитися в діапазоні 16-17 грн. При цьому на тіньовому ринку вартість може коливатися в межах 18-20 грн.

У січні безготівковий долар може досягти позначки 20 грн і навіть трохи більше. Однак торги будуть дуже волатильними, після таких стрибків курс продажу може знову повертатися до позначок 19-19,5 грн. Діапазон коливання безготівкового долара буде істотним. – додає Івченко.

Прогноз курсу на 2015 рік для долара за даними:

Короткий опис статті: курс долара в україні Прогноз курсу долара на найближче майбутнє долар, прогноз, прогноз курсу долара

Джерело: Прогноз курсу долара

Також ви можете прочитати