Перевести рублі на гривні, долари, євро . Онлайн конвертер валют

27.07.2015

Онлайн конвертер валют

Долар США

Долар США (англ. dollar, від нім. Taler — талер, 1 долар – 100 центів) — використовується у США грошова одиниця. Долар є однією з головних резервних валют світу. Позначення: $ або USD. Долар США використовується не тільки в великих країнах, але також і в країнах, у яких немає власної валюти. Це Еквадор, Панама.

Курс долара США

Євро

Євро (знак валюти. банківський код: EUR — Євро є офіційною валютою країн Європейського Союзу. Це фінансово розвинені країни, такі як Франція, Німеччина, Греція, Австрія, Бельгія, Люксембург, Іспанія та інші. Даною валютою користується понад 500 мільйонів людей по всьому світу.

Рубль

Рубль — національна валюта Росії. Використовується з часів Радянського Союзу, однак значно більше схильна нестабільним девальвациям. Код валюти — UAH. У минулому — RUR — це найменування використовувалося до економічної кризи в Росії в 1998 році.

курс рубля

Гривня

Гривня (укр. Гривня, гривня) —національна валюта України з часу проголошення її незалежності – друга за рахунком валюта. До неї були купони, карбованці (після розвалу СРСР). Гривня була у зверненні також і в 1918 році. У 1996 році гривня була введена в обіг.

Курс гривні

Білоруський рубль

Білоруський рубль (белор. рубель, код валюти: BYR, до 2000 року — BYB) —валюта, прийнята в обіг в Білорусі. Скорочується як Br. На даний момент один білоруський рубль ділиться на 100 копійок, однак це формальність оскільки за 1-10 копійок в Білорусі зараз неможливо нічого купити.

Курс білоруського рубля

Датська крона

Датська крона (датск. Danske krone) — Датська національна валюта. Знаходиться в обороті в Гренландії і Данії. Код датської крони — DKK. Вперше датська крона була введена в обіг у 1873 році і звертається до цих пір.

Курс датської крони

Ісландська крона

Ісландська крона – національна валюта Ісландії. Крона ділиться на 10 ейрі, однак нещодавно всі монети, крім номіналу в одну ісландську крону виведені з обороту, оскільки купити за дріб’язок нічого більше неможливо. Крім того, банкноти в 20 і 50 крон також більше не випускаються. Наш калькулятор валют дозволяє перерахувати ірландську крону в будь-яку іншу валюту.

Курс ісландської крони

Казахстанський тенге

Казахстанський тенге (м. р. нескл.) — є національною валютою Казахстану. Позначається на купюрах як ТЕНГЕ.

Курс казахтанского тенге

Китайський юань

Китайський Юань – національна фінансова одиниця республіки Китай. Що цікаво – китайська мова називає будь-яку базову одиницю валюти ЮАНЕМ, навіть долари. Однак випускаються в вигляді національної валюти в Китаї виключно Юані.

Курс юаня

Нова турецька ліра

Нова турецька Ліра, або просто Ліра – грошова одиниця, що перебуває в обороті Туреччини. Сильно знецінилася на рубежі 19-20 століття. Після заходів, прийнятих банком Туреччини з регулювання, випущено та введено в обіг Нова Турецька Ліра, одиниця якої дорівнює одному мільйону старих Лір.

Курс нової турецької ліри

Норвезька крона

Крона (норв. krone, norsk krone, мн. ч. kroner) є валютою Норвегії з самого її заснування. 1 крона – 100 ері.

Курс норвезької крони

Фунт стерлінгів

Фунт стерлінгів (англ. pound sterling) — національна фінансова одиниця Великобританії. Один фунт стерлінгів дорівнює 100 пенсам. Що примітно – банкноти виходять у різних банках і з різним дизайном, наприклад, у Шотландії, Уельсі і Ольстері випускають трохи різні банкноти фунта стерлінгів.

Курс фунта стерлінгів

Шведська крона

Шведська крона (швед. Krona, kr) — валюта Швеції. Код шведської крони — SEK. 1 крона – 100 ері. З’явилась з моменту виникнення Швеції.

Курс шведської крони

Швейцарський франк

Швейцарський франк (код швейцарського франка — CHF, або 756) для Швейцарії і Ліхтенштейну швейцарський франк є власною валютою. Франки створює Швейцарський банк, а монети випускаються федеральним монетним двором Швейцарії.

Курс швейцарського франка

Японська Ієна (яп. ен) — використовується в Японії грошова одиниця. Японська Ієна є резервною валютою світу, також як Євро і Долар США.

Курс ієни

Конвертер валют

Конвертер валют – дуже зручний інструмент для переказу коштів з однієї валюти в іншу. Сьогодні така функція є і в мобільних телефонах і практично на всіх сайтах банків та інформаційних порталах.

Короткий опис статті: курс валют онлайн Онлайн конвертер валют допоможе вам легко перерахувати рублі на гривні, долари та інші валюти. Зручний інтерфейс, оновлення курсів валют цілодобово. онлайн конвертер валют, конвертер валют, перевести гривні на рублі, конвертор валют, онлайн конвервалютный конвертер, переклад рублів в долари, долари перевести в рублі, перевести рублі в долари, валютний конвертер онлайн, переклад рублів у гривні, переклад рублів в долари, перевести рублі в євро, перевести валюту, конвертор валют онлайн,гривні перевести в рублі,грошовий конвертер,переклад рублів в долари,як перевести гривні на рублі, перевести рублі в гривню, переклад юанів в рублі,перевести рублі в грн,крб грн конвертер,перевести рубль в гривню,переклад з карбованців на гривні,долари на рублі онлайн,переклад гривні на рублі ,долари перевести в гривні,перевести з рублів у гривні,переклад рублі на гривні,переклад рублів у гривні онлайн,рублів у гривні,перевести грн в рублі,долар до рубля,перекладач рублі валюти гривні онлайн ,гривні перевести в рублі,перекладач рублів у гривні,конвертувати рублі на гривні,курс рубля до гривні калькулятор валют,конвертер рублі в грн,перевести рублі на гривні,rjydthnjh dfk.n,перевести євро в гривні,перевести рублі на гривні,переклад з карбованців на гривні,курс порахувати,перевести рублі на гривні,переклад рублів на тенге,грн в рублі,юані в тенге jykfqy,калькулятор порахувати з гривні на рублі,долар в рублі,перевести гривню в рублі,переклад доларів на рублі онлайн,перерахувати рублі на гривні,взяти,перевести з гривень в рублі,перевести рублі на гривні,переклад з гривень в рублі,перевести юані в рублі,конвертер рублі на гривні,переклад з рублів в долари ,переведення рубля в гривню,переклад доларів на рублі,перекладач грошей з карбованців на гривні,з карбованців на гривні,як вважати курс карбованців та гривень,переклад грн в рублі,перевести гривні на рублі, переклад з доларів на рублі онлайн,рублі в долари онлайн,rjydthnth dfk n,з рублів у гривні онлайн,перевести рублі на гривні калькулятор,перевести з доларів у гривні,курс юаня до рубля конвертер,перевести в рублі,як перевести рублі на гривні,як гривні перевести в рублі,долари перевести в білоруські рублі,переведення гривень у рублі онлайн,рублі на гривні перевести,конвертація валют,переказ із рублів у гривні онлайн,переклад юанів в гривні,перевести з карбованців на гривні,перекладач рублів у гривні,конвертер грошовий переказ юанів в долари,онлайн переклад з карбованців на гривні,перевести гривні в долари,перевести юані в долари,переклад євро в долари,валюта розрахувати курс,гривня, рубль конвертор,з донгів в гривні онлайн,як перевести рублі в долари,обмін валюти онлайн рублі на гривні,конвертер валют рублів у гривні,

Джерело: Перевести рублі на гривні, долари, євро | Онлайн конвертер валют

Також ви можете прочитати