Пара слів про web-галереях download 4images, програма дещо незвичайна. Її основна відмінність від класичних фотоальбомів полягає в тому, що працює вона не всередині вашої системи, а на web-сервері.

02.04.2017

Пара слів про web-галереях

Пара слів про web-галереях download 4images, програма дещо незвичайна. Її основна відмінність від класичних фотоальбомів полягає в тому, що працює вона не всередині вашої системи, а на web-сервері.
Трохи нижче за течією блогу, де йшлося про фотоальбомах. я висловився в тому дусі, що, мовляв, генерація web-галерей являє собою дуже важливу функцію, і від її наявності в альбомі власнику альбому (чи то пак вашому покірному) не робиться ні жарко, ні холодно. Це дійсно так, але чому це так?

Перш за все: якщо ви думаєте, що сучасний веб-сайт (нехай навіть самий простенький) являє собою просто набір HTML-сторінок, абияк зібраних в щось зв’язне і закороченных один на одного системою навігації — ви помиляєтеся, і прежестоко. Website, за мірками XXI століття — це повноцінне додаток, тобто виконується на сервері з web-інтерфейсом. І всередині сайту, як і всякої порядної програми, живуть всі необхідні компоненти: сховище даних, бізнес-логіка, інтерфейс. Навіть якщо це всього лише фотоальбом виду «я і моя собака».

Коли я був ярим прихильником доктрини «для своїх сайтів — власними руками™ only», і встиг наизобретать і налаштувати величезна кількість велосипедів різного ступеня пятиколесности. І анітрохи про це не шкодую: практика сайтобудування не може бути марною річчю. Але, по мірі зникнення з поточної реальності субстанції по імені «вільний час», я навчився дивитися по сторонах — виявилося, що практично все потрібне вже придумано, реалізовано, протестовано і покладено в акуратні коробочки з написами «для розпакування смикнути тут».

Ви запитаєте, а причому тут генерація web-галерей з програми-фотоальбому? Зв’язок дуже проста. «Офлайновий» фотоальбом може згенерувати купу статичних HTML-сторінок, правильно зверстаних і приємних оку (це в кращому випадку). А тепер давайте візьмемо професійну (в сенсі «написану професіоналами») web-галерею і подивимося на її функціональні можливості.

я Особисто користуються ве пакет (назвати це «скриптом» не повертаються пальці) німецького виробництва по імені 4images . Що він уміє? Розбити альбом на категорії і підкатегорії; налаштувати зовнішній вигляд альбому; вести реєстр зареєстрованих користувачів альбому, роздавати їм права і привілеї; автоматично генерувати «ескізи» (вони ж, по-правильному, thumbnails) для знову вступників зображень; підраховувати рейтинг фотографій (по хітам, по голосам користувачів, за скачуванням, по-всякому); шукати фотографії в альбомі з назви, опису та ключовими словами; приймати від глядачів голоси і коментарі для кожної окремо взятої фотографії; дозволити глядачеві відібрати довільну кількість фотографій і видати для скачування в одному zip-архіві; і так далі, і тому подібне. Плюс до цього управління взагалі всім реалізовано через web-інтерфейс — ніякої ручного редагування файлів, ніякого кодування, тільки браузер і курсор мишки.

Щоб написати щось хоча б віддалено схоже, досвідченому програмісту потрібно не один місяць. А навіщо витрачати час, якщо можна піти на сайт розробника і отримати повноцінне додаток, причому «may be used and modified free of charge for personal and non-profit use»? Ось саме. Побачити галерею 4images у дії можна, наприклад, в моєму фотоальбомі (хоча дивитися в плані контенту там особливо нема на що, фотограф і збирач картинок з мене ніякий).

Звичайно, системні вимоги пакету 4images виключають його використання на всіх без винятку безкоштовних хостингах — Unix, PHP, MySQL і яка-небудь з графічних бібліотек (їх повно різних); і виникає питання: а чи так вже потрібно підганяти кар’єрний самоскид для перевезення «мене і моєї собаки»? Відповідь: ну звичайно ж, потрібно. В тому-то й полягає відмінність особистого сайту домашньої сторінки — навіть дрібну і важливу річ на вебі потрібно робити так, щоб вселяло. Інакше не варто й часу витрачати.

Короткий опис статті: генерація биткоинов

Джерело: Пара слів про web-галереях download 4images — програма дещо незвичайна. Її основна відмінність від класичних фотоальбомів полягає в тому, що працює вона не всередині вашої системи, а на web-сервері. А по суті — той же менеджер зображень, тільки для сайту. [screenshot] Трохи нижче за течією блогу, де йшлося про фотоальбомах, я висловився в тому дусі, що, мовляв, генерація web-галерей являє собою дуже важливу функцію, і від її наявності в альбомі власнику альбому (чи то пак вашому покірному) не робиться ні жарко, ні холодно. Це дійсно так, але чому це так? Перш за все: якщо ви думаєте, що сучасний веб-сайт (нехай навіть самий простенький) являє собою просто набір HTML-сторінок, абияк зібраних в щось зв’язне і закороченных один на одного системою навігації — ви помиляєтеся, і прежестоко. Website, за мірками XXI століття — це повноцінне додаток, т.тобто виконується на се download

Також ви можете прочитати