Падіння курсу биткоин . Система заробітку в Інтернеті WmZona

02.04.2017

Падіння курсу биткоин

Падіння курсу биткоин . Система заробітку в Інтернеті WmZona

158 повідомлень

Сьогодні на біржах відбулося падіння курсу биткоин. Виною тому новина про те, що знайдений баг в механізмі транзакції биткоина. Ціна биткоина впала до 102 доларів, попутно потягнувши за собою лайткоин. Зараз лайт 15 дол. Але алгоритм лайта відрізняється від битки. Може поки адміну призупинити виплати майнер. Найближча заміна биткоину — лайт. І ціна його може злетіти. А не злетить, так просто перечекати паніку.

З моєї точки зору перспективний для вкладення копперларк, є у нього потенціал для зростання і розвитку.7

Падіння курсу биткоин . Система заробітку в Інтернеті WmZona

4982 повідомлень

Важко сказати, як позначиться ця ситуація для пересічних майнер, високий курс лайта теж не дуже добре.

Биткоин-майнеры будують дата-центр на 10 мегават у Швеції

Биткоин-майнеры будують дата-центр на 10 мегават у Швеції Складність обчислень в системі Bitcoin збільшується дуже швидко. Схоже, в майбутньому майнер-одиначкам не буде чого ловити на цьому ринку, коли настане епоха корпоративного майнінгу у дата-центрах. Ця епоха не так далеко, як здається. Вже зараз багато компаній організовують великі ферми для майнінг, а сьогодні стало відомо про спорудження дата-центру, створеного виключно для видобутку биткоинов.

Будівництво дата-центру в місті Боден веде компанія KnC Miner, яка займається випуском обладнання для майнінг. Компанія була заснована в червні 2013 року і з тих пір продала обладнання на $75 млн покупцям з 120 країн.

Нова споруда знаходиться приблизно в 15 км від дата-центру Facebook. Для розміщення серверів пристосують старий вертолітний ангар, який раніше використовували збройні сили Швеції.

В дата-центрі помістяться тисячі спеціалізованих ASIC-установок для видобутку биткоинов. KnC Miner розраховує здавати обчислювальні потужності в оренду індивідуальним майнер, а нерозпродані установки використовувати для самостійного майнінгу. Це не перший такий дата-центр: кілька інших Bitcoin-компаній заявили про аналогічні плани. Та й сама KnC Miner не збирається зупинятися на досягнутому і планує відкрити кілька дата-центрів в країнах з дешевою електроенергією.

Ось до чого призвела висока вартість битка, воно нам треба?

Короткий опис статті: курс биткоина до долара на сьогодні Падіння курсу биткоин Альтанка

Джерело: Падіння курсу биткоин | Система заробітку в Інтернеті WmZona

Також ви можете прочитати