Монети СРСР регулярного карбування 1961-1991 років: вартість, ціна, таблиця, каталог таганскому та самарському ціннику.

02.08.2015

Монети СРСР 1961 — 1991 років: вартість, таблиця — каталог, приблизна ціна.

Монети СРСР регулярного карбування 1961-1991 років: вартість, ціна, таблиця, каталог таганскому та самарському ціннику.

Монетами СРСР називають всі монети, які були випущені з 1923 року (моменту офіційного створення Банку СРСР) і до розпаду країни в 1992 році. За ці роки монети СРСР перенесли кілька грошових реформ, змінили свій зовнішній вигляд і склад металу для карбування.

У свій час в СРСР ходили різні монети – від 0,5 копійок до рубля. Також випускали ювілейні та пам’ятні монети з різним номіналом, присвячені важливим датам історії країни і присвячені великим людям.

Монети СРСР 1961-1991 роки

У 1961 році змінився масштаб цін здійснилася ще одна грошова реформа. Тепер 1 рубль СРСР відповідав 10 старих рублів. Також поповнився комплект монет – додали знову полтинник (50 копійок) і рубль. Знову монети змінили зовнішній вигляд – змінилося розташування написів, на деяких моментах змінився малюнок. Також в цьому році запустили пробну партію бронзових монет номіналом 0,5 копійок.

В 1991 році відбулася ще одна, остання реформа з монетами СРСР. В обіг ввели нові монети номіналом 1, 5 і 10 рублів, але про це пізніше.

Нижче вказана ціна монет СРСР 1961-1991 років у вигляді таблиці — каталогу. Ціни вказані тільки на монети регулярного карбування.

Придбати монети в свою домашню колекцію, ви можете в Магазині Монет . Для цього вам треба буде натиснути на кнопку » купити близько вакансій, що вас монет, сформувати замовлення, ОТРИМАВШИ ЙОГО НОМЕР. Далі оплатити замовлення, вказавши в примітці оплати номер замовлення (обов’язково). Для початку покупки ознайомитеся з правилами і умовами продажу. Для пошуку монети в віконці пошук товару в магазині вбийте спочатку номінал монети, потім рік, потім її назву або без нього; номінал — рублів — рік.

Короткий опис статті: монети срср ціна в україні Серед монет СРСР регулярного карбування 1961-1991 рр. є кілька десятків досить цінних екземплярів. При цьому досить частоданные монети трапляються в старих будинках,
особливо прирасселении старих будинків. Зберегти цих монет часто просто приголомшливий. У таблиці нижче представлені ціни на монети останньої грошової реформи Радянського Союзу. Таблиця заснована на Таганському ціннику. монети срср ціна, таблиця — каталог

Джерело: Монети СРСР регулярного карбування 1961-1991 років: вартість, ціна, таблиця — каталог таганскому та самарському ціннику.

Також ви можете прочитати