Графіки форекс онлайн. Графік євро долар на GuruTrade

25.07.2015

Графіки форекс в режимі онлайн
Ласкаво просимо в розділ онлайн-графіків Форекс на GuruTrade!

Ми знаємо, що успішна торгівля на валютному ринку безпосередньо залежить від правильно виконаного технічного аналізу. Крім отримання інформації з аналітичних оглядів, представлених на нашому сайті форекс-брокери, ви можете самостійно проаналізувати ситуацію на ринку і в цьому вам допоможе графік форекс показує дані в реальному часі, який включає в себе найпопулярніші і перевірені засоби для технічного аналізу.

Японські свічки

Це один з найпоширеніших видів графічного відображення котирувань. За допомогою свічок ви можете відстежувати рух ціни за певний період часу, що дозволить вам визначити загальний настрій ринку і передбачити можливі варіанти його розвитку в майбутньому. «Ведмежі» свічки на графіку позначено помаранчевим кольором, а «бичачі»- зеленим. Також на графіку присутні два індикатори: смуги Боллинджера і обсяги.

Індикатор RSI

Другий розділ займає індикатор RSI (Relative Strength Index — Індекс відносної сили). Він являє собою наступний за ціною осцилятор, який може коливатися в інтервалі значень від 0 до 100. Довжина часового інтервалу, за порадою творця індикатора, дорівнює 14. За допомогою цього індикатора ви зможете визначити як силу поточного тренда на ринку Форекс, так і можливі його точки розвороту.

Індикатор MACD

В самому нижньому розділі знаходиться трендовий індикатор MACD (Moving Average Convergence/Divergence — Сходження/розходження ковзних середніх). Крім аналізу поточного тренда, даний індикатор допоможе встановити напрям і потенційну силу руху ціни, а також можливість розвороту тренда. Гістограма на графіку позначена чорними барами, сигнальна лінія — зелена, MACD — червона.

У розділі за замовчуванням відображається графік євро-долар, але ви можете змінити його на інший валютний інструмент або метали. Ми сподіваємося, що безкоштовні онлайн графіки валютних пар на GuruTrade допоможе вам здійснити точний і ефективний технічний аналіз, забезпечивши в майбутньому одержання прибутку.»

Короткий опис статті: курс долара в україні Графіки форекс в режимі онлайн — зручна форма стеження за рухом валютних пар. Графік євро долар та інші валютні пари а так само метали.

Джерело: Графіки форекс онлайн. Графік євро долар на GuruTrade

Також ви можете прочитати